Search
piątek 25 Wrzesień 2020
  • :
  • :

Co to jest biorezonans?

Biorezonans jest to metoda, która została wymyślona na początku XX w. Jest ona związana z filozofią medycyny chińskiej, a przede wszystkim akupresurą. Osoby, które stosują ten rodzaj terapii są zdania, że może ona pomóc nie tylko i wyłącznie na pasożyty, ale również na boreliozę, bakterię czy uzależniania. 

Nie można mylić biorezonansu z rezonansem magnetycznym. Biorezonans nie jest bowiem metodą naukową, z kolei rezonans magnetyczny to sprawdzone badanie, które jest bardzo szeroko wykorzystywane przy medycynie do diagnostyki, pozwala na otrzymanie wewnętrznych obrazów ciała.

Co to jest biorezonans?

Biorezonans wymyślili niemieccy naukowcy – inżynier Erich Rush oraz lekarz Franz Morell. Opracowana przez nich metoda MORA, polega na tym, że wibracje elektromagnetyczne są wykorzystane nie tylko do diagnostyki, ale również leczenia chorób. Ponadto teoria ta zakłada, że każdy patogen wywołuje specyficzną częstotliwość drgań, przez co możliwe jest jego wykrycie w  organizmie. Z kolei terapia biorezonansu polega na tym, że w drgania wprowadzone są drobnoustroje chorobotwórcze, następnie powodują one ich rozpad. Zadaniem terapii jest nie tylko wzmocnienie naturalnej energii człowieka, ale również wyrównanie poziomu fal mózgowych oraz oddziaływanie na  pracę narządów.

Jak wygląda badanie biorezonansem?

Warto wiedzieć, że badanie biorezonansem przebiega na siedząco. Bardzo istotne jest trzymanie dwóch metalowych końcówek podłączonych do aparatury w momencie, gdy prąd o różnych częstotliwościach przepuszczany jest przez ciało. W tym czasie należy być przygotowanym na odczuwanie rozdrażnienia albo nieprzyjemnego mrowienia w rękach. Trzeba mieć świadomość, że badanie może trwać nawet przez dwie godziny. Długość badania jest oczywiście zależna od rodzaju problemów zdrowotnych. Wyniki biorezonansu będą uwzględniały poziom hormonów, alergie pokarmowe, stan narządów, ewentualne niedobory, obecność bakterii, wirusów, a także miejsca ich występowania.

Na czym polega terapia biorezonansowa?

Terapia biorezonansowa polega na tym, że przez organizm człowieka przepuszczany jest prąd wytwarzany przez odpowiednie urządzenie (Volta, Zapper, Sunline). Oczywiście częstotliwość tego urządzenia, które eliminuje konkretne patogeny, opracowywane jest przez odpowiednie towarzystwa, które zajmują się biorezonansem. Według specjalistów zdecydowanie najlepszą  opcją przy korzystaniu z biorezonansu jest korzystanie z różnych częstotliwości, a także zmienianie ich. Należy również mieć na uwadze, że czas używania jednej z nich nie może być dłuższy niż 3 minuty.

Przekonaj się sam jeżeli jesteś z Łodzi zajrzyj i skorzystaj z biorezonansu w BIOANNA