Search
niedziela 29 Listopad 2020
  • :
  • :

Wybierz zegarek i otrzymaj go za darmo – konkurs u producenta Giacomo Design

Giacomo Design to marka zegarków, która w Polsce zyskuje popularność od kilku lat. Teraz każdy może otrzymać markowy zegarek zupełnie za darmo. Firma ogłosiła bowiem konkurs, w którym rozda 3 dowolne zegarki. Jakie są warunki zabawy? Czy warto wziąć w niej udział?

 

Zegarek za kreatywność

Zasady konkursu są niezwykle proste. Uczestnicy mają za zadanie sami wybrać sobie zegarek, który chcieliby dostać. Następnie muszą jak najobszerniej, a przede wszystkim jak najciekawiej, przekonać, że to właśnie oni powinni zostać wyróżnieni spośród wszystkich uczestników. Należy również uargumentować swój wybór zegarka, wskazując na cechy, które przekonał do wyboru właśnie tego modelu.

 

Jak napisać ciekawy komentarz?

Z pewnością producent nagrodzi osoby, które wykażą się największą kreatywnością. W cenie są zawsze prywatne historie. Dlatego wzrastają szanse osób, które mają do opowiedzenia interesującą przygodę, w której brał udział zegarek marki Giacomo Design. Poza tym należy zadbać o dawkę poczucia humoru i brak nachalności.

 

Najlepsze zegarki Giacomo Design

Zanim poświeci się czas na napisanie angażującego, ciekawego komentarza, należy dokonać trafnego wyboru zegarka. Sprawa nie jest prosta, a decyzja z pewnością może zabrać wiele czasu. Wszystko ze względu na szeroki wybór, jaki oferuje sklep Giacomo Design.

Wydaje się, że najlepiej zacząć od decyzji, jakiego rodzaju zegarek chce się nabyć. Czy ma on posiadać klasyczny, skórzany pasek, czy może metalową bransoletę? Trzeba pamiętać, że Giacomo Design słynie również z wyjątkowych zegarków drewnianych. To niebanalne rozwiązanie staje się coraz modniejsze, dlatego warto je rozważyć. Warto zastanowić się, który typ zegarka będzie najprzydatniejszy. Klient, który na co dzień ubiera koszulę i marynarkę, zapewne wybierze elegancki zegarek na pasku lub stonowany model z wąską bransoletą drewnianą. Osoby mogące sobie pozwolić na nieco więcej swobody prędzej zdecydują się na model drewniany albo zegarek sportowy.

 

Czego brakuje w domowej kolekcji?

Z pewnością na udział konkursie da się skusić wielu kolekcjonerów zegarków, którzy posiadają już co najmniej kilka modeli marki Giacomo Design. W ich przypadku wybór zapewne zostanie uzależniony od braków w kolekcji. Czy jest tam już masywny zegarek z metalową bransoletą? Może brakuje w nim zegarka złotą tarczą albo nadszedł w końcu czas na uzupełnienie kolekcji o zegarek drewniany?

O zwycięstwo w konkursie zapewne nie będzie łatwo, gdyż prawdopodobnie nie jeden pasjonat zegarków skusi się na wzięcie udziału. Niemniej warto spróbować, gdyż nic to nie kosztuje, a nagroda jest warta zachodu.